Dwa lata minęły, jak jeden dzień!

Patrząc na nasz ostatni wpis z pierwszej podróży w 2014 roku, okazuje się że odpowiedź przyszła dość szybko :)

…musimy ponownie wbić się w rytm praca-dom-praca-dom, ale pytanie zasadnicze pozostaje: na jak długo? W głowach nam się kotłuje od pomysłów i marzeń, mamy więc nadzieję że już wkrótce na blogu pojawią się kolejne wpisy z innych zakątków świata.

I tak oto wróciliśmy do Tajlandii po dwóch latach (nie licząc dwutygodniowego wypadu z przyjaciółmi w zeszłym roku) gdzie rozpoczyna się nasza kolejna podróż. W planie mamy odwiedzić Birmę (Myanmar), Laos, Kambodżę, Wietnam, oraz chcielibyśmy spełnić największe marzenie i odwiedzić również Australię i Nową Zelandię. Jak będzie – czas pokaże:)

Na ten moment spędzamy kilka dni w Bangkoku gdzie się aklimatyzujemy ale za kilka dni  prawdopodobnie jedziemy na północ.

W kontekście ostatnich wiadomości z Tajlandii dotyczących bezpieczeństwa, na ten moment nie wydaje się by coś było nie tak – życie toczy się tu jak zwykle, turyści są obecni na każdym kroku, na lotnisku nie było problemów z wizą itd. ale oczywiście trzeba zachować czujność i na siebie uważać.

Good to be back!

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s